BAŞARILARIMIZ
Fakültemiz Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof.Dr.Tezer Kutluk, Uluslararası Kanser Savaş Örgütüne (UICC) başkan olarak seçilmiştir. Kendisini kutlar, başarılarının devamını dileriz.
Sağlık Bakanlığı'nca 14 Mart 2012 Çarşamba günü, ATO Congresium'da düzenlenen "14 Mart Tıp Bayramı" ödül töreninde, Fakültemiz Halk Sağlığı Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr.Çağatay Güler'e "Üstün Hizmet Ödülü" verilmiştir.
Kendilerini kutlar, başarılarının devamını dileriz.
Bayındır Hastanesi 12.Tıp Ödülleri İş Sanat'ta düzenlenen törenle sahiplerine verildi. Hizmet Ödülü, Fakültemiz Genel Cerrahi Ana Bilim Dalı Emekli Öğretim Üyemiz Prof.Dr.İskender Sayek'e, Araştırma Desteği Ödülü, İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı Onkoloji Ünitesi Öğretim Üyesi Prof.Dr.Dicle Güç'e verilmiştir.
Kendilerini kutlar, başarılarının devamını dileriz.
14-18 Eylül 2011 tarihleri arasında Antalya'da yapılan 8.Ulusal Travma ve Acil Cerrahi Kongresi'nde "Akut Pankreatit ve Böbrek Yetmezliği: Kontrast Kullanımı Riski Arttırır mı?" isimli bildirileriyle Meltem AKKAŞ, Canan AKMAN, Erhan AKPINAR, M.Mahir ÖZMEN birincilik ödülü almaya hak kazanmışlardır.
Kendilerini kutlar, başarılarının devamını dileriz.
Romatizmal hastalıklar konusunda yayınlanan ve 9.082 etki faktörü ile bu konuda en çok takip edilen dergilerden biri olan "Annals of the Rheumatic Disease" dergisinin en çok atıf alan 3 makalesinden birinin yazarları arasında Fakültemiz Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Ana Bilim Dalı öğretim üyelerinden Prof.Dr.Fitnat Dinçer yer almaktadır.
Türkiye Bilimler Akademisi 2011 Yılı Üstün Başarılı Genç Bilim İnsanlarını Ödüllendirme Programı kapsamında, Fakültemiz Radyoloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof.Dr.Muşturay Karçaaltıncaba'ya Üstün Başarılı Bilim İnsanı Ödülü, Doç.Dr.Tuncay Hazırolan'a Seçkin Genç Bilimci Ödülü verilmiştir.
Kendilerini kutlar, başarılarının devamını dileriz.

 

 

 

 

 

 

 

  
Hacettepe Üniversitesi
 
  Tıp Fakültesi Sıhhiye, 06100 Ankara
Telefon: +90 (312) 305 10 80 - Faks: +90 (312) 310 05 80
tipmaster@hacettepe.edu.tr
Webmaster Engin HELVACI